Centrum

Хостел "Центрум" розташований у Львові, приблизно за 1 хвилину ходьби від Львівського національного університету імені Івана Франка. До послуг гостей спільний лаунж та безкоштовний Wi-Fi. Відстань від помешкання до Львівського національного академічного театру опери і балету, Костелу єзуїтів та Палацу графів Потоцьких становить 400 метрів.

Усі номери хостелу "Центрум" оснащені телевізором, кухнею та зоною відпочинку.

Драматичний театр імені Марії Заньковецької розміщений за 5 хвилин ходьби від помешкання, а Латинський собор - за 6 хвилин ходьби. 

Назва (ім'я) Опис За ніч
CENTRUM 10-МІСНИЙ НОМЕР

Десятимісна кімната обладнана п'ятьма дерев'яними двоярусними ліжками з ортопедичними матрацами. Біля кожного ліжка є розетка. Нижні ліжка обладнані світильниками. Для кожного гостя є шафка, яка закривається на ключ.

130 UAH
CENTRUM 10-МІСНИЙ НОМЕР 4 ПОВЕРХ

Десятимісна кімната на 4 поверсі обладнана п'ятьма дерев'яними двоярусними ліжками з ортопедичними матрацами. Біля кожного ліжка є розетка. Нижні ліжка обладнані світильниками. Для кожного гостя є шафка, яка закривається на ключ.

130 UAH
CENTRUM 8-МІСНИЙ НОМЕР 4 поверх

Восьмимісна кімната на 4 поверсі обладнана чотирма дерев'яними двоярусними ліжками з ортопедичними матрацами. Біля кожного ліжка є розетка. Нижні ліжка обладнані світильниками. Для кожного гостя є робочий стіл і шафка, яка закривається на ключ.

140 UAH
CENTRUM 8-МІСНИЙ НОМЕР

Восьмимісна кімната обладнана чотирма дерев'яними двоярусними ліжками з ортопедичними матрацами. Біля кожного ліжка є розетка. Нижні ліжка обладнані світильниками. Для кожного гостя є шафка, яка закривається на ключ. В кімнаті є робочий стіл.

140 UAH
CENTRUM 4-МІСНИЙ НОМЕР

Чотиримісна кімната обладнана чотирма одноярусними ліжками з ортопедичними матрацами. Біля кожного ліжка є розетка. Для кожного гостя є шафка, яка закривається на ключ. Також в кімнаті є телевізор і вішак для одягу.

170 UAH
CENTRUM 2-МІСНИЙ НОМЕР

Двомісний номер обладнаний двоспальним ліжком, двома тумбочками, комодом, дзеркалом і стійкою для одягу. Також в ньому є два додаткових спальних місця і телевізор.

420 UAH

ВЖЕ ГОТОВІ ДО НАС ЗАВІТАТИ?

Просто забронюйте хостел